Nowes

miasto

Dotacje na tworzenie miejsc pracy w fundacjach, stowarzyszeniach, spółkach z o.o. non profit – co warto wiedzieć. Weź udział w spotkaniu!

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej w partnerstwie z Rudzką Agencją Rozwoju „Inwestor” oraz Fundacją Animacji Społecznej i Ekonomii Społecznej zaprasza na spotkanie, na którym przedstawimy kluczowe informacje nt. możliwości wsparcia finansowego tworzenia miejsc pracy w podmiotach ekonomii społecznej/przedsiębiorstwach społecznych.

Dla kogo: podmioty ekonomii społecznej (m.in. fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne, podmioty reintegracyjne, firmy społeczne etc.) wraz z otoczeniem ekonomii społecznej (miedzy innymi sektor nauki, biznesu, JST) z terenu: Katowic, Bytomia, Piekar Śląskich, Rudy Śląskiej, powiatu lublinieckiego i tarnogórskiego.

Kiedy: 24 maja 2024 w godz. 09:00 – 12:00.

Gdzie: ul. Michała Gierlotki 8 | 40-688 Katowice

Forma: on-line na platformie ZOOM

Zapisy: nowes@fundacjaases.pl

Spotkanie będzie świetną okazją, by:

  • dowiedzieć się o tym, jakie dotacje/dofinansowania będę dostępne dla przedsiębiorstw społecznych/podmiotów ekonomii społecznej w najbliższych miesiącach
  • poznać kluczowe warunki skorzystania z dostępnych źródeł, w szczególności co się zmieniło w stosunku do poprzednich konkursów
  • nawiązać kontakty, wymienić doświadczenia i budować kapitał społeczny.

1 komentarz

  1. Dagmara :

    Dzien Dobry,
    Prozę mnie zapisać na powyższy webinar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content